Tüm HABERLER
 • GELECEĞİN İNSAN KAYNAKLARI EMİN ELLERDE...

   İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi ile İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çiğli Hizmet Merkezi arasında 04 Ocak 2019 tarihinde imzalanan 2019/01 sayılı mesleki eğitim kursları tip işbirliği protokolü kapsamında düzenlenen İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı Eğitiminde başarılı olan katılımcılar sertifikalarını aldılar.      İKÇÜ öğretim elemanları tarafından gerçekleştirilen eğitimde, 1. ve 2. gruptan başarılı olan 29 kursiyere, sertifikalarını Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çiğli Hizmet Merkezi Müdürü Funda ÖZSAN, Kariyer Merkezi Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. H. Ahmet URAN ve ilgili hazirun tarafından düzenlenen törenle takdim edildi.      Bu eğitimle kursiyerlere, insan kaynakları yönetimi alanında İş Analizi, İşe alım süreçleri, Değerlendirme Merkezi Simülasyonları, Oryantasyon, Performans Yönetimi Sistemleri, Yetkinlik Yönetimi, Kariyer Yönetimi ile İş Sağlığı ve Güvenliği  Eğitimleri verilerek bu alanda  gerekli bilgi ve becerilerin kazandırılması amaçlanmıştır. 

 • ÖZEL POLİTİKA KAPSAMINDA DÜZENLENEN İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ MESLEK ELEMANI EĞİTİMİ

  İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi ile İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çiğli Hizmet Merkezi arasında yapılan özel politika kapsamında kadınların daha çok istihdama kazandırılması amaçlı imzalanan protokol kapsamında, katılımcıları bayan kursiyerlerin oluşturduğu “İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı Eğitimi” 02-13 Temmuz 2018 tarih aralığında gerçekleştirildi. İKÇÜ öğretim elemanları tarafından gerçekleştirilen eğitimde, 26 kursiyerimiz sertifika almaya hak kazanarak, eğitimi başarı ile tamamladılar. Bu eğitimle kursiyerlere , insan kaynakları yönetimi alanında İş Analizi, İşe alım süreçleri, Değerlendirme Merkezi Simülasyonları, Oryantasyon, Performans Yönetimi Sistemleri, Yetkinlik Yönetimi, Kariyer Yönetimi ile İş Sağlığı ve Güvenliği  Eğitimleri verilerek bu alanda  gerekli bilgi ve becerilerin kazandırılması amaçlanmıştır.   

 • İŞKUR ile özel politika kapsamında işbirliği protokolü imzalandı.

  İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi ile İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çiğli Hizmet Merkezi arasında yapılan özel politika kapsamında kadınların daha çok istihdama kazandırılabilmesi için eğitim işbirliği protokolü imzalanmıştır. Çiğli Hizmet Merkezinde gerçekleşen protokol töreninde İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Dr. Öğr. Üyesi  Murat ESEN, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. H. Ahmet URAN ile İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çiğli Hizmet Merkezi Müdürü Funda ÖZSAN hazır bulundular.

 • PROTOKOL VE NEZAKET KURALLARI EĞİTİMİ.

  Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcımız  Öğr. Gör. H. Ahmet URAN Üniversitemiz özel kalem personellerine “Protokol ve Nezaket Kuralları” eğitimi verdi.

 • İZMİRGAZ Kariyer Buluşması.

  Öğrencilerimizin özel sektör deneyimlerini arttırma, onlara staj, işbaşı eğitim programları, Yarı-Tam Zamanlı çalışma imkânları oluşturabilmek adına enerji sektöründe faaliyet gösteren İZMİRGAZ A.Ş.’yi Üniversitemizde ağırladık. Öğrencilerimize, İZMİRGAZ A.Ş. İnsan Kaynakları ve Kalite Müdürü Cevahir BİRER, firmanın İnsan Kaynakları Yönetimi stratejileri ve işe alım süreçleri ile enerji sektörü hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

 • GENÇ MÜHENDİSLERE “ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA VE MÜLAKAT TEKNİKLERİ”EĞİTİMİ VERİLDİ.

  İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Genç Mimar ve Mühendisler Grubu Derneği İzmir Şubesi Başkanı olan Dorukcan MUTLU’nun organize ettiği “Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat Teknikleri” konulu eğitimi, Merkez Müdür Yardımcımız Öğr.Gör.H.Ahmet URAN tarafından verildi. Türkiye’de yaklaşık 30 farklı şehirde faaliyet gösteren, genç mimar ve mühendis adaylarını daha nitelikli ve daha bilinçli bireyler haline getirmek amacı ile hizmet veren Genç Mimar ve Mühendisler Grubu Derneği’nin etkinliğine başta İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi mühendislik öğrencileri olmak üzere birçok üniversitesinden öğrenci katılım sağladı.

 • BİR GRUP EĞİTİMİMİZİ DAHA TAMAMLAMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ.

      İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi ile İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çiğli Hizmet Merkezi arasında 09 Ocak 2018 tarihinde imzaladığımız mesleki eğitim kursları tip işbirliği protokolü kapsamında düzenlenen İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı Eğitimlerinin 4.grubunu da  başarılı ile tamamladık.     Eğitimde, başarılı olan 17 kursiyere sertifikalarını Öğr. Üy. Dr. Celal GÜNGÖR ve  Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. H. Ahmet URAN takdim etti.     Bu eğitimle kursiyerlere, insan kaynakları yönetimi alanında İş Analizi, İşe alım süreçleri, Değerlendirme Merkezi Simülasyonları, Oryantasyon, Performans Yönetimi Sistemleri, Yetkinlik Yönetimi, Kariyer Yönetimi ile İş Sağlığı ve Güvenliği  Eğitimleri verilerek bu alanda  gerekli bilgi ve becerilerin kazandırılması amaçlanmıştır.   


Toplam 7
Başa Dön